Kurzy longboardingu pod vedením mistra Evropy a trojnásobného mistra ČR

Rozjíždíme kurzy longboardingu pod vedením mistra Evropy a trojnásobného mistra ČR

Chcete se učit na longboardu od mistra Evropy a trojnásobného mistra České republiky v downhill longboardingu? V tom případě pro vás máme skvělou zprávu. Připravili jsme speciální kurzy longboardingu, které vedou dvě české špičky v oboru – Andrej Ilič a Robert Stehlík.

Za sebou mají stovky kilometrů na prknech, Andrej na longboardu, Robert na skateboardu. Teď s námi spojili síly, aby všechno, co umí, naučili i vás. “Chtěl bych předat své zkušenosti a vychovat další downhillovou generaci. Posunout tenhle malý, ale krásný sport dál,” svěřil se nám třiadvacetiletý Robert.

Oba dva čeští jezdci se věnují jedné z nejnebezpečnějších disciplín – downhill sjezdu. Andrej je trojnásobným mistrem České republiky a také mistrem Evropy, závodí v kategorii luge. Při té jezdec leží na speciálně upraveném longboardu nohama vpřed.

Roberta to více táhne ke skateboardu, závodí v downhill skateboardingu. Během kurzu s Newman School budou učit techniku na všech prknech, včetně nejmenšího a nejlehčího pennyboardu. Každý si tak přijde na své a, stejně jako tito dva profesionálové, zjistí, co mu vyhovuje.

Kurz je sestavený z osmi šedesátiminutových lekcí, první startuje už 10. září. Na výběr máte hned z několika brněnských lokalit. A přihlásit se může každý, komu je více než pět let. Vrchní hranice u nás neexistuje. Chcete se naučit jezdit na prkně? Cítíte se na to? Tak neváhejte a přidejte se k nám.

Nemáte skateboard ani povinné chrániče? To vůbec nevadí. Je nám jasné, že nejdřív si musíte tento sport vyzkoušet, než si své vlastní prkno pořídíte. My jsme na kurzy vybavení a rádi vám vše půjčíme. Vybrat si můžete z longboardu, skateboardu a pennyboardu.

Jedinečný kurz se rychle blíží, rezervace je možné dělat už od 1. srpna, a to až do naplnění kapacity. Ta je ale omezená, abychom zajistili, že se všem účastníkům kurzu dostane maximální pozornosti a instruktoři budou moci s každým z nich pracovat individuálně.

Další informace o kurzu a rezervační formulář najdete

Těší se na vás Robert, Andrej a tým Newman School!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *