Dny na monoski

Co takhle si zalyžovat na monoski pod dohledem instruktorů a to zcela zdarma? Naše sportovní škola Newmanschool se účastní na pořádání tohoto projektu, kterého hlavní myšlenkou je nabídnout sportovní vyžití lidem s tělesným postižením, kteří vlastí monoski nemají nebo o tomto sportu nikdy neslyšeli. Na akci vás seznámíme s monoski, které si potom za asistence můžete vyzkoušet. A děti si k tomu mohou s námi zasoutěžit a zahrát hry na sněhu. Celá akce je zdarma a úplně pro všechny! Těšíme se na vás

Jakub
lp_teacher
Kuba začínal u Newman school před deseti lety jako instruktor lyžování. Jak sám tvrdí, naše škola mu otevřela nové možnosti a postupem času se dostal až do vedení olomoucké pobočky. Kuba si neustále rozšiřuje své znalosti a vzdělání v oblasti sportu, psychologie a první pomoci.

Výuka lyžování je pro mě koníčkem a neustálou výzvou. Každým rokem se snažím zdokonalovat a doplňovat informace. V nedávné době jsem úspěšně dokončil nejvyšší lyžařské vzdělání Učitel lyžováni. V zimě působím jako lektor v lektorském sboru Českého svazu lyžařských škol (ČSLŠ) a aktivně se účastním seminářů v zahraničí. Dále se snažím přiblížit lyžováním osobám se specifickými potřebami výukou lyžování na monoski, což je speciálně upravená lyže pro sedící lyžaře. V létě rád předávám své zkušenosti jako instruktor in-line bruslení, lezení, vodní turistiky, lanových aktivit a trenér atletiky se zaměřením na mládež.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *