kroužky, které baví děti i dospělé

Specialitou Newman School je výuka in-line bruslení. Naše kurzy jsou jedničkou na trhu, každou lekci vede profesionální instruktor s letitými zkušenostmi. Učíme děti i dospělé. S námi zvládnete vše – od základní techniky bruslení a brzdění, až po jízdu na trekových bruslích.

In-line bruslení je stále jedním z nejoblíbenějších sportů v České republice. Spojuje správnou koordinaci pohybů, držení rovnováhy, posilování a kondiční trénink. In-liny jsou ideálním sportem pro zlepšení fyzické kondice i zpevnění svalů.

V Newman School věříme, že sport má především bavit. Není o špičkových výkonech a o drilu. Proto vedeme naše lekce zábavnou a originální formou. Neučíme jen konkrétní sport, ale také pomáháme našim klientům zbavit se strachu a ostychu.

Pocit bezpečí je při sportu, in-line bruslení nevyjímaje, stejně důležitý jako samotná technika. Naši instruktoři, kteří vedou sportovní lekce už několik let, nejsou jen profesionálové a učitelé, ale i parťáci, kterým mohou klienti věřit a spolehnout se na ně.

VŠE ()
OLOMOUC ()
BRNO ()