Pro školy

ŠKOLNÍ VÝLET VE SKI AREÁLU HLUBOČKY

. Ski areál se nachází 15 km od Olomouce. Svoji polohou je vhodný nejen k zimním radovánkám, ale také k výletům do přírody. Děti se mohou těšit na tematické programy. Program se vždy volí podle věku dětí. Během dopoledního programu děti čeká mnoho dobrodružných stanovišť, které jsou rozmístěny po celém areálu (nízké lanové překážky, jízda na koloběžkách, úkoly s živými zvířaty, pohybové hry, lukostřelba…).

Každé stanoviště představuje pro skupinku děti úkol, který musí společnýma silami překonat. Jednotlivá stanoviště vedou ke spolupráci mezi dětmi a rozvíjí skupinové myšlení.

V půli programu si děti v rámci aktivního odpočinku udělají sami část svačinky, např. výroba bylinkového čaje. Po dokončení zbývajících stanovišť, které se nacházejí až na samotném vrcholu ,,hory“, děti čeká drobná odměna.

 

 

Program lze rozšířit o bobovou dráhu, oběd, odpolední program a výlet na koloběžka do Olomouce

 

Témata výletu:

VÝLET ZA SKŘÍTKEM HLUBINKEM 4-7 let

VÝLET S NÁZVEM, CO SE DĚJE V HLAVĚ 4-7 let

VÝLET S NÁZVEM POLICEJNÍ AKADEMIE 5-8 let

VÝLET S NÁZVEM LEDOVCOVÁ STEZKA 7-12 let

VÝLET S NÁZVEM TROSEČNÍK 7-14 let

VÝLET S NÁZVEM EXPEDICE NA KOLOBĚŽKÁCH 7-15 let

 

 

 

ŠKOLA V PŘÍRODĚ

Škola v přírodě je nezapomenutelná akce, jejíž součástí je zábavný program a skvělé zážitky. Chcete, aby si děti za mnoho let s nostalgií a slzou v oku na tyto dny vzpomněly? Z toho důvodu jsme tady my – profesionální, kreativní a dynamický tým, který Vám vytvoří školu v přírodě přímo na míru. Naši instruktoři Vám zajistí atraktivní zážitkový program, ať už na celý pobyt nebo jednotlivé dny. Samozřejmostí je i kompletní organizace školy v přírodě tak, aby byla pro pedagogického pracovníka co nejmenší zátěží.

Vyslovte svá přání a starosti a organizaci nechte na nás!

Svěřte svou třídu z I. nebo II. Stupně ZŠ do našich rukou. V obyčejném prostředí zažijete neobyčejné věci. Na základě společné konzultace vytvoříme program, který bude propleten sportovními, kreativními a adrenalinovými zážitky. Naše programy budují a upevňují dobré klima ve třídě, stmelují kolektiv pomocí týmových her, budují spolupráci ve skupině a jsou prevencí proti šikaně. Zároveň vytvářejí vztah k přírodě či ke sportu.

Možnosti programu (jednodenní nebo vícedenní)

  1. Program 1x denně
  2. Program 2x denně
  • Program 3x denně

Výlety na koloběžkách, nízké lanové aktivity, bloky výuky in-line bruslení a jízdy na longboardech/pennyboardech či skákacích botách a na závěr světla reflektorů na diskotéce? Nebo lukostřelba, zábavné a týmové hry, pétanque a večer u táboráku? Takový je náš program – plný akce, zábavy a pohody.

Místo pobytu

Pokud máte své oblíbené středisko, rádi přijedeme za Vámi. V případě, že hledáte inspiraci a nová místa, rádi Vám poradíme a společně vybereme nejvhodnější zařízení.

 

 

Dále Vám rádi poradíme či zajistíme dopravu, stravování a vyřešíme všechny starosti spojené s touto organizací. Věřím, že po společné komunikaci najdeme to nejlepší pro Vaše děti.

 

 

„Škola v přírodě nemusí být jen stres a hlídání – může to být pohoda, zábava a relaxace.“

cs_CZCzech
cs_CZCzech