LYŽE

Lákají vás zasněžené hory a upravené sjezdovky, ale sami si na ně netroufáte? V Newman School učíme lyžovat děti i dospělé, a to včetně úplných začátečníků, kteří třeba na lyžích ještě nikdy nestáli. Propadněte s námi jednomu z nejoblíbenějších zimních sportů – lyžování!

vhodné pro děti od 3 let

Program výuky upravují naši zkušení instruktoři na míru klientovi a kromě techniky lyžování učí své svěřence také porazit strach a stres při prvních pokusech na lyžích. Lekce vedeme zábavnou a originální formou. Věříme, že sport není o drilu a špičkových výkonech, ale měl by především bavit.

Výhodou lyžování je, že jde o sport vhodný pro kohokoli, bez rozdílu věku, fyzické kondice nebo třeba hmotnosti. Učíme děti od tří let, horní hranici nemáme – pokud se na sport cítíte, rádi vás u nás přivítáme. Začít může každý, a nejlépe hned, s Newman School!

Během lekcí se pod vedením našeho týmu profesionálů naučíte ovládat jízdu na sjezdových lyžích, včetně koordinace pohybů, držení rovnováhy a samozřejmě samotné techniky lyžování. Zvládnete například jízdu v pluhu nebo smýkaný a carvingový oblouk.

Expedice Mikuláš v Rakousku
Lyžařská dovolená v rakouských Alpách je u našich klientů jednou z nejoblíbenějších několikadenních akcí. Rodiny s dětmi s námi vyrážejí už od roku 2007. Kapacita pobytu bývá naplněna během prvních pár hodin od spuštění rezervací na webu Newman School.

Lyžování je zimní klasikou, která zatím nemá konkurenci. Jediný sport, který jízdě na lyžích šlape na paty, je stále oblíbenější snowboarding. I tento moderní zimní sport v Newman School vyučujeme. Který z našich programů nakonec zvolíte?

[cq_vc_gallery]