Umíme zařídit a vytvořit sportovně vzdělávací program pro děti vašich zaměstnanců tak, aby měli prostor a dostatečný klid pro svou práci.

Pro každou firmu je důležité mít spokojené zaměstnance, zaměstnance schopné se plně soustředit na svoji práci. Zvýšení pracovní výkonnosti a plnou soustředěnost zaměstnanců jistě podpoříte zajištěním jejich dětí. Dětí, které budou odcházet s rodiči po celém dnu spokojené. Protože když je spokojené dítě, je spokojený i jeho rodič – váš zaměstnanec.

Připravíme pro děti vašich zaměstnanců program na míru podle vašeho přání.

Programy jsou zaměřené na sport, vzdělání a spolupráci v kolektivu.

Do programu řadíme i netradiční aktivity jako je jízda na koloběžkách, cyklistika, in-bruslení, longboardy a pennyboardy. Animační program muže probíhat I s výtvarnými dílničkami, děláním domácích úkolu.

Výuku zajišťují naši školení instruktoři, kteří mají s tábory i vzdělávacími akcemi letité zkušenosti.

Jak to funguje?

1.

Stačí nás kontaktovat a my všechno připravíme. Program je následně vytvářen přímo ve vaší firmě na základě prostorových možností firmy a lokality.

2.

Kapacita je 10 dětí na jednu místnost.

Poptávkový formulář

    Kontakty

    Brno a okolí

    brno@newmanschool.cz | +420 773 659 903

    Olomouc a okolí

    jakub@newmanschool.cz | +420 774 595 149