jsme jako rodina
historie
naše výuka
naše třešničky na dortu
Jsme jako rodina, 01

Jsme jako rodina,

a že nás je.

Tým Newman School se každý rok skládá z více než 150 zkušených instruktorů. Každý jsme jiný, ale všechny nás spojuje vášeň pro sport. Nejsme jen kolegové a instruktoři, ale i přátelé a parťáci. Společně taháme za jeden provaz a věříme, že to, co děláme a baví nás to, má smysl. Stejně jako se můžeme spolehnout jeden na druhého, mohou se klienti spolehnout na nás. Společně s nimi tvoříme tým. Tým NEWMAN SCHOOL.

Historie, 02

Historie,

která nás utvořila.

Newman School dnes patří k největším sportovním školám v Česku. Na jejím začátku v roce 2007 stálo několik přátel, kteří se rozhodli, že budou radost z pohybu a zkušenosti předávat dál. Postupně se rozrostl nejen náš tým, ale i pobočky. V roce 2009 jsme nabídku rozšířili o letní akce, které pořádáme i v zahraničí. Naši profesionalitu podtrhl v roce 2011 vstup do Českého svazu lyžařských škol, kde členové Newman School aktivně působí v lektorských sborech.

Naše výuka, 03

Naše výuka,

ve sportu jsme nejlepší.

Sport není o špičkových výkonech ani o drilu. Sport by měl především bavit. Proto vedeme naše sportovní lekce zábavnou a originální formou. Klienty neučíme jen konkrétní sport, ale pomáháme jim zbavit se strachu a odbourat stres. Při sportování je pocit bezpečí a jistoty stejně důležitý jako samotná technika. Instruktoři Newman School nejsou jen profesionálové a učitelé, ale i parťáci na sport, kterým mohou klienti věřit a spolehnout se na ně.

Nadstandardní služby,

které jsou pro nás samozřejmostí.

REZERVACE ONLINE

Všechny služby včetně pobytů objednáte z pohodlí domova.

INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA

Každý klient je jiný, proto k němu tak přistupujeme.

VĚRNOSTNÍ SYSTÉM

U nás se vám počítá každý nákup.

CERTIFIKOVANÍ INSTRUKTOŘI

Náš tým tvoří jen ti nejlepší.

PODPORA HENDIKEPOVANÝCH

Pomáháme sportovat i těm, pro které je pohyb náročnější.

ONLINE PORADENSTVÍ

Nebojte se zeptat, na našem webu radíme, vzděláváme i bavíme.