JSME JAKO RODINA, A ŽE NÁS JE.

Náš úspěch a firemní historie.

Tým Newman School se každý rok skládá z více než 150 zkušených instruktorů. Každý jsme jiný, ale všechny nás spojuje vášeň pro sport.

O naší škole

Jsme jedna z největších sportovních škol v Česku! NEWMANSCHOOL je škola s dlouholetou tradicí a zárukou kvalitní a profesionální péče! Nabízíme výuku lyžování jak pro děti tak i pro dospělé. Formu výuky přizpůsobíme vašim potřebám. Nabízíme individuální výuku, kdy veškerá péče instruktora směřuje pouze k jednomu až dvěma klientům, tak skupinovou výuku (pro mírně pokročilé začátečníky) od 3 do 10 osob. O výuku se starají zkušení instruktoři s mnohaletou praxí a licencemi akreditovanými ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Jsme pravými profesionály v oblasti zimních ale i letních sportů.
V lyžařské a sportovní škole NEWMANSCHOOL se totiž naučíte nejen lyžovat a jezdit na snowboardu ale také jezdit například na kole, longboardu ,in-line bruslích nebo třeba i na surfu. Uspokojíme všechny vaše sportovní touhy a pomůžeme vám a vašim dětem dosáhnout vysněných cílů! Navíc si můžete být jistí, že si vaše děti zamilují naše příměstské i klasické pobytové tábory! S námi se prostě nudit nebudete! My jsme NEWMANSCHOL.

Sport není o špičkových výkonech ani o drilu. Sport by měl především bavit. Proto vedeme naše sportovní lekce zábavnou a originální formou. Klienty neučíme jen konkrétní sport, ale pomáháme jim zbavit se strachu a odbourat stres. Při sportování je pocit bezpečí a jistoty stejně důležitý jako samotná technika. Instruktoři Newman School nejsou jen profesionálové a učitelé, ale i parťáci na sport, kterým mohou klienti věřit a spolehnout se na ně.

Newman School dnes patří k největším sportovním školám v Česku. Na jejím začátku v roce 2007 stálo několik přátel, kteří se rozhodli, že budou radost z pohybu a zkušenosti předávat dál. Postupně se rozrostl nejen náš tým, ale i pobočky. V roce 2009 jsme nabídku rozšířili o letní akce, které pořádáme i v zahraničí. Naši profesionalitu podtrhl v roce 2011 vstup do Českého svazu lyžařských škol, kde členové Newman School aktivně působí v lektorských sborech.

Rezervace online

Všechny služby včetně pobytů objednáte z pohodlí domova.

INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA

Každý klient je jiný, proto k němu tak přistupujeme.

VĚRNOSTNÍ SYSTÉM

U nás se vám počítá každý nákup.

CERTIFIKOVANÍ INSTRUKTOŘI

Náš tým tvoří jen ti nejlepší.

PODPORA HENDIKEPOVANÝCH

Pomáháme sportovat i těm, pro které je pohyb náročnější.

ONLINE PORADENSTVÍ

Nebojte se zeptat, na našem webu radíme, vzděláváme i bavíme.

Nadstandardní služby

Tým naší sportovní školy

Zdenek

majitel

Jakub

vedoucí poboček
Přidej se k nám!

Nabízíme práci

Sportovní škola Newman School hledá nové instruktory lyžování a snowboardingu na letošní zimu – NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.