BRUSLENÍ ZA ŠKOLOU

Bruslení za školou je kurz in-line bruslení pro děti z mateřských a základních škol. Ucelený kurz výuky in-line bruslí je určen pro děti z mateřských škol a žáky 1. stupně základních škol. Cílem kurzu je zábavnou formou děti naučit bruslařské dovednosti (jízda vpřed, zastavení, otočení, aj.) a základům bezpečnosti (nošení ochranných pomůcek) na hřišti v blízkosti vaší školy. Kurz je uzpůsoben dovednostem malých bruslařů a je vhodný pro začátečníky i pokročilé bruslaře.

Skupinová výuky je hravý a efektivní způsob osvojení si požadovaných dovedností. Děti spolupracují v kolektivu a vytváří si zdravé sociální interakce. Výuka je obohacena o řadu didaktických pomůcek, her, cvičení a pomocných sportů.

Kurz probíhá v blízkosti MŠ/ZŠ  na vhodném povrchu pro bruslení.

Bruslit mohou již děti od 4let. Brusle, chrániče i helmu je možné na celý kurz zapůjčit.

Kurz bruslení za školou je sestaven z 4-5 lekcí s délkou 90 min rozdělených do 4-5 týdnů. Den a čas kurzu bude upřesněn po konzultaci s vedením MŠ/ZŠ. Výuku vedou zkušení instruktoři s licencí instruktor in-line bruslení, na hřišti či vhodné ploše nedaleko Vaší MŠ/ZŠ. Každý instruktor má na starosti skupinku 3-6 dětí stejných nebo podobných bruslařských dovedností.

Hlavní náplní kurzu je: jízda vpřed, zastavení, jízda pozadu, zatáčení, bezpečná technika pádu. Výuku vždy půlí přestávka na svačinu. Poslední lekce je zakončena olympiádou.

Nemáte domluvené bruslení za školou? Vyplňte nám formulář a my se vám ozveme s nabídkou

Kurz bruslení za školou je sestaven z 4-5 lekcí s délkou 90 min rozdělených do 4-5 týdnů. Den a čas kurzu bude upřesněn po konzultaci s vedením MŠ/ZŠ. Výuku vedou zkušení instruktoři s licencí instruktor in-line bruslení, na hřišti či vhodné ploše nedaleko Vaší MŠ/ZŠ. Každý instruktor má na starosti skupinku 3-6 dětí stejných nebo podobných bruslařských dovedností. Kurz probíhá v dopoledních i odpoledních hodinách u škol v Brně i okolí.

Hlavní náplní kurzu je: jízda vpřed, zastavení, jízda pozadu, zatáčení, bezpečná technika pádu. Výuku lze obohatit o skateboarding. 

Nemáte domluvené bruslení za školou? Vyplňte nám formulář a my se vám ozveme s nabídkou