Sportovní škola Newman School hledá nové instruktory in-line bruslení a animátory na školní výlety, školy v přírodě a adaptační pobyty – NÁSTUP V JARNÍCH MĚSÍCÍCH.

Naše základny pro tyto aktivity se nacházejí především v OLOMOUCI a v BRNĚ. Pobytové školy v přírodě a adaptační pobyty směřujeme na Moravu.

Tým Newman School se každý rok skládá z více než 150 zkušených instruktorů. Každý jsme jiný, ale všechny nás spojuje vášeň pro sport. Nejsme jen kolegové a instruktoři, ale i přátelé a parťáci. Společně taháme za jeden provaz a věříme, že to, co děláme a baví nás to, má smysl. Stejně jako se můžeme spolehnout jeden na druhého, mohou se klienti spolehnout na nás. Společně s nimi tvoříme tým. Tým NEWMAN SCHOOL.

150 – 170 Kč/hod

Hodinový plat 150 – 170 Kč za hodinu čistého.

Dotované kurzy

Dotovaný víkendový kurz instruktora in-line bruslení v Olomouci s nejvyšší kvalitou vzdělání. V případě využití této možnosti je nutné u sportovní školy alespoň 2 lekce odučit.

Ubytování a strava na pobytových akcích

Zajištění ubytování a stravy na pobytových akcích je pro nás samozřejmostí.

Sleva na produkty

Prosím o doplnění

Firemní oblečení

V případě spolupráce obdržíte funkční tričko naší sportovní školy.

Školení pro zdokonalení

Průběžná školení in-line bruslení pro zdokonalení se zdarma.

Tři důvody, proč
PRACOVAT U NEWMAN SCHOOL

num-1

Důvod

Není benefit jako benefit: u nás máte zajištěny dotované kurzy, na pobytových akcích proplacené cestovní náklady, zajištěné ubytování a stravu, zdarma funkční tričko s naším logem a celoroční vzdělávání ve vámi zvoleném oboru zdarma.

num-2

Důvod

S Newman School máš práci jistou po celý rok, stačí si jen vybrat.

num-3

Důvod

Výši svého platu můžeš ovlivnit svojí pílí, zkušenostmi a přístupem. Čím lepší jsi, tím více peněz máš.