Koloběžky

#koloběžky #výlety

Koloběžka je radost, kterou známe z dětských let. To ale neznamená, že bychom se jí museli vzdát, protože už jsme dospělí. Naopak. Koloběžka má mnoho výhod. Příjemným způsobem při jízdě rozpohybujete celé tělo od hlavy až po paty. Při takové jízdě zapojujete do akce téměř nejvíce svalové hmoty, o které byste si to nemysleli. Přesto jízda na koloběžce je pohodová a relaxační a díky tomu máte čas si prohlédnout krásy okolní přírody.

Sportovní škola Newman school Vám nabízí jedinečné výlety na koloběžkách po krásách olomoucké Hané. Máte možnost si vybrat z výletů do Litovelského Pomoraví, které je právem Chráněnou krajinnou oblastí pro svou bohatou faunu a floru.
Další krásnou cestou se můžete projet ze Svatého Kopečku kolem Fortu na Radíkově s možností ukončit trasu v Hlubočkách, kde se můžete projet na nejdelší bobové dráze na Moravě nebo druhým koncem až v Olomouci, pro náročnější jezdce.

 

9d01c812-45f1-4f09-9941-5cd46e5bed70
27. 4. 2019 - Zážitkový výlet na koloběžce
Svatý Kopeček

Prosvištěte trasu ze Svatého Kopečku do sportovního areálu Hlubočky netradičně na koloběžkách! Koloběžku s veškerým vybavením včetně ochranné helmy vám zapůjčí NewmanSchool, v cíli si pak zkusíte bláznivou jízdu na nejdelší bobové dráze na moravě. Současně máte možnost vyzkoušet si různé typy koloběžek značky Kostka, které jsou v naší stáji. Po celou dobu se vám bude věnovat zkušený instruktor.

9d01c812-45f1-4f09-9941-5cd46e5bed70
18. 5. 2019 - Výlet na koloběžce Litovelským Pomoraví
Litovelské Pomoraví

Prosvištěte Litovelské pomoraví netradičně na koloběžkách! Čeká na Vás středně náročná cesta Litovelským Pomoravím, kterou snadno zvládnou i koloběžkoví začátečníci.
Koloběžku s veškerým vybavením včetně ochranné helmy vám zapůjčí NewmanSchool.
Současně máte možnost vyzkoušet si různé typy koloběžek značky Kostka, které jsou v naší stáji. Po celou dobu se vám bude věnovat zkušený instruktor.