REZERVUJTE SE NA NAŠE LEKCE

lyžování

individuální a skupinové lekce

snowboard

individuální a skupinové lekce

monoski

individuální lekce

telemark

individuální lekce

INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA

Každý instruktor má vždy jen jednoho klienta. Výuka je tak ušitá přímo na míru a podle potřeb klienta. Výhodou je intenzivnější a osobitější způsob výuky. Lekce trvá 50 min.

SKUPINOVÁ VÝUKA

Instruktor má na starosti vždy malou skupinku 2-6 klientů. Výhodou skupinové výuky je interakce klientů mezi sebou a tak trochu “hecování se” k lepší výkonům. Při skupinové výuce je důležité, aby účastníci byli na stejné dovednostní úrovni. Tento způsob není vhodný pro úplné začátečníky. Lekce trvá 50 min.

JAK NA TO (důležité)

1. KLIKNĚTE NA TLAČÍTKO NÍŽE- PŘIHLÁSIT SE DO SYSTÉMU

Dostanete se do našeho rezervačního systému, ve kterém najdete všechny naše aktuálně nabízené lekce. Uvidíte které lekce jsou volné a které již obsazené.

2. PŘIHLASTE SE DO SYSTÉMU NEBO SE REGISTRUJTE

Pokud u nás už účet máte, stačí se přihlásit. Pokud ještě účet nemáte, je potřeba vytvořit registraci. Klikněte dole pod přihlášením na- ZAREGISTRUJTE SE

3. VYTVOŘTE SI SVOJI RODINU

V menu- kolonka PŘEHLED si vytvořte členy rodiny (děti), které budete následně hlásit na dané lekce. Pokud na lekci nejdete přímo vy, je potřeba přepnout na vybraného člena, který se výuky bude účastnit a na něj lekci rezervovat. V PŘEHLEDU můžete mezi jednotlivými členy libovolně přepínat. V pravém horním rohu máte napsané jméno aktuálního profilu.

4. PŘIHLÁŠENÍ NA VÝUKU

Přihlásit se můžete přímo v PŘEHLEDU pod tlačítkem INDIVIDUÁLNÍ A SKUPINOVÉ LEKCE nebo v menu- KURZY. Zaškrtnutím jednotlivých políček, které definují lekci se Vám zobrazí aktuální seznam vhodných lekcí. Stačí kliknout na vámi vybrané zelené políčko, vybrat preferovaného instruktora a kliknout na REZERVOVAT. Následně můžete zavřít. Aktivní rezervace najdete v menu- REZERVACE. Vše Vám také přijde jako potvrzení do emailu.

5. PLATBA

V současné chvíli máte k dispozici platbu HOTOVĚ | PŘEVODEM | KREDITEM. Platbu hotově na pobočce volte vždy, když rezervujete lekci bez delšího předstihu. Pokud rezervujete lekci více jak 3 dny dopředu, můžete využít platbu převodem. Variabilní symbol se vám vygeneruje po potvrzení rezervace automaticky. Poslední variantou je platba kreditem. Kredit si můžete nabít dopředu a pak s ním libovolně platit v rámci celého systému a celoročně. Kredit si nabijete v menu- KREDIT.

Nevíte si rady? Potřebujete poradit?

jsme na telefonu

Olomouc

+420 774 595 149
olomouc@newmanschool.cz

Brno

+420 773 659 903
brno@newmanschool.cz

Hlubočky

+420 773 635 382
hlubocky@newmanschool.cz

Olešnice

+420 773 659 903
olesnice@newmanschool.cz

Rališka

+420 732 344 423
raliska@newmanschool.cz

Karasín

+420 727 886 167
karasin@newmanschool.cz

Kunčice

+420 725 020 101
kuncice@newmanschool.cz
cs_CZCzech
cs_CZCzech