Návod na rezervaci výuky lyžování a snowboardingu

Rezervace u nás je hračka! pro rozkliknutí tlačítka rezervace výuky lyžování a snowboardingu si v online tabulce první vyberte den a čas výuky. Po vybrání se vám zobrazí volné hodiny v dané pobočce

1.

Vyberte si středisko, dovednost, datum a délku lekce.

Ikona s jedním panáčkem znamená individuální výuku, ikona s dvěma panáčky znamená skupinovou výuku. Do skupinové výuky se může přihlásit kdokoliv. Pokud máte domluvený uzavřený skupinový kurz, zadejte domluvené heslo a objeví se vám možnost rezervace.

Pokud se vám středisko nezobrazuje, v tuto chvíli nemá volné lekce. Obsazenost lekcí se průběžně mění, volné lekce se tak objevují v průběhu celého dne.
Volné lekce vypisujeme většinou s týdenním předstihem, ne déle.

2.

Vyberte si lekci, která je volná. Volné lekce jsou vždy zelená pole. Bílé pole znamená, že hodina není dostupná (je již obsazena, není zde žádný volný instruktor, výuka zde neprobíhá atd.)

3.

Zvolte, kdo se bude lekce účastnit.

Pokud objednáváte poprvé a účastníkem lekce je někdo jiný než vy, prosím, zadejte si tohoto účastníka do svého profilu. Potřebujeme znát jméno (nejlépe celé, na stejnou hodinu může být objednáno více osob se stejným jménem) a věk.

Ujistěte se, že máte vybráno správného účastníka.

Pokud již účastníky máte zadané ve svém profilu, vyberte si z nich, kdo na lekci půjde.

4.

Vyberte si instruktora. Na některé hodiny máme volných více instruktorů. Proto si můžete vybrat, kdo vám bude nejvíce sympatický.

5.

Klikněte na rezervovat. Potvrzení rezervace se vám ukáže na obrazovce a přijde na váš e-mail.

6.

Platba je možná na pobočce v hotovosti nebo pomocí platební karty. Pro platbu převodem vždy zadávejte variabilní symbol objednávky. Platby se párují automaticky podle variabilního symbolu. Platba převodem může trvat až 3 dny.

Jak stornovat rezervaci

Rezervaci je možné stornovat telefonicky nebo přes váš profil. Rezervaci zrušte co nejdříve od zjištění, že lekci nemůžete absolvovat.

1.

Přihlaste se do svého profilu

2.

Klikněte na Rezervace a najděte si tu správnou rezervaci, kterou chcete zrušit

Po úspěšném zrušení rezervace se vám již daný kurz nebude zobrazovat v aktivních rezervacích a dojde vám informace o zrušení na e-mail.