Návod na rezervaci výuky lyžování a snowboardingu

Rezervace u nás je hračka! pro rozkliknutí tlačítka rezervace výuky lyžování a snowboardingu si v online tabulce první vyberte den a čas výuky. Po vybrání se vám zobrazí volné hodiny v dané pobočce

1.

V tabulce vyberte délku kurzu (1 hod nebo 2 hod) a zvolte datum, ve kterém byste výuku chtěli objednat

2.

V následující tabulce si vyberte POBOČKU, DOVEDNOST a JAZYK VÝUKY. Zde se ještě můžete rozmyslet a změnit možnost ohledně délky kurzu.

3.

Zelené pole představují volné hodiny. Bílé pole značí hodiny obsazené. Vámi vybraná hodina (čas) se ztmaví. Klikněte na ni.

4.

Přihlaste se nebo se zaregistrujte. U přihlášení i zaregistrování se je nutné vyplnit všechny údaje. Rezervace výuky bez  přihlášení/zaregistrování není možná.

5.

Po přihlášení nebo zaregistrování se si vyberete, pro koho má být lekce (kurz) určen. Pokud jste zaregistrovali sebe a budete chtít kurz pro Vaše dítě, klikněte na tlačítko PŘIDAT ÚČASTNÍKA a vyplňte základní informace o dítěti či jiné osobě. Můžete si také vybrat instruktora. Pokud si instruktora nezměníte, automaticky se Vám přiřadí první volný v pořadí. Nyní už máte vše hotovo a vše potvrdíte kliknutím na tlačítko REZERVOVAT. Na emailu obdržíte potvrzení rezervace.

5.

Objeví se Vám informace ohledně platby rezervace. Platbu můžete provést třemi způsoby:
• Osobně na pobočce.
• Převodem na bankovní účet. Platbu převodem použijte jen v případě, že lekci objednáváte alespoň 3 dny před konáním lekce. Nezapomeňte uvést variabilní symbol.
• Platbou kreditem. Po přihlášení do Vašeho účtu v našem systému zvolte DOBÍT KREDIT PŘEDEM. Z dobitého kreditu je poté možné v sekci REZERVACE tuto rezervaci uhradit.