O naší výuce

Mezi velmi atraktivní sporty této doby patří bezpochyby jízda na in-line bruslích, skateboardu, longboardu nebo pennyboardu. Jsou to sporty, které se neustále vyvíjí. Jelikož jejich popularita stále roste na síle, je důležité, aby vzdělávání a kvalita výuky rostla stejně rychle. A proto jsme tu my!

Nyní máte možnost přihlásit své děti do naší sportovní školy Newmanschool, kde je naučíme jak základní prvky těchto sportů, tak i různé triky a vychytávky pro pokročilé. Na prvním místě je u nás bezpečnost a proto dětem dáváme školení o bezpečnosti při vykonávání těchto sportů a zdůrazňujeme nezbytnost ochranných prvků na tělo.

Všechny kurzy jsou vedeny našimi zkušenými a proškolenými instruktory. Lekce jsou vedené zábavnou formou učení, tak aby se u nás žádné dítko nikdy nenudilo, protože sport by měl především bavit! Navíc na lekce se můžete přihlásit s dětmi nebo do vlastního kurzu pro dospělé.

Od jara do podzimu se plně věnujeme výuce in-line bruslení. Výuka ve školních kurzech (kurz Bruslení za školou) probíhá v blízkosti Vaší MŠ/ZŠ. Pokud nenajdete v seznamu Vaši školu/školku, rádi Vás uvidíme na úterních otevřených lekcích Bruslení pro veřejnost.
V obou případech má instruktor na starosti skupinku 3-6 dětí stejných nebo podobných bruslařských dovedností. Hlavní náplní kurzu je: jízda vpřed, zastavení, jízda pozadu, zatáčení, bezpečná technika pádu. Skupinová výuka je hravý a efektivní způsob osvojení si požadovaných dovedností. Děti spolupracují v kolektivu a vytváří si zdravé sociální interakce. Výuka je obohacena o řadu didaktických pomůcek, her, cvičení a pomocných sportů.

Bruslení za školou

Bruslení pro veřejnost

Od jara do podzimu se plně věnujeme výuce in-line bruslení, longboardingu a skateboardingu.
Výuka ve školních kurzech (kurz BRUSLENÍ ZA ŠKOLOU) probíhá v blízkosti Vaší ZŠ/MŠ.
Pokud nenajdete v seznamu Vaší školu/školku, rádi Vás uvidíme na některém z ODPOLEDNÍCH KROUŽKŮ, které probíhají každý všední den ve vybraných městských částech Brna.
Pokud se chcete svým ratolestem vyrovnat, neváhejte se přihlásit do KURZU PRO DOSPĚLÉ.

Bruslení za školou

Odpolední kroužky

Individuální výuka