SKATE AKADEMIE

#inline #skateboard #longboard #pennyboard

Mezi velmi atraktivní sporty této doby patří bezpochyby jízda na in-line bruslích, skateboardu, longboardu nebo pennyboardu. Jsou to sporty, které se neustále vyvíjí! Jelikož jejich popularita stále roste na síle, je důležité, aby vzdělávání a kvalita výuky rostla stejně rychle.

A proto jsme tu my! Nyní máte možnost přihlásit své děti do naší sportovní školy Newmanschool, kde je naučíme jak základní prvky těchto sportů, tak i různé triky a vychytávky pro pokročilé. Na prvním místě je u nás bezpečnost a proto dětem dáváme školení o bezpečnosti při vykonávání těchto sportů a zdůrazňujeme nezbytnost ochranných prvků na tělo.
Všechny kurzy jsou vedeny našimi zkušenými a proškolenými instruktory. Lekce jsou vedené zábavnou formou učení, tak aby se u nás žádné dítko nikdy nenudilo, protože sport by měl především bavit!

longboard-1
16. 4. 2019-25. 6. 2019 Kurz in-line bruslení pro veřejnost - děti
Olomouc

Bruslení pro veřejnost jsou otevřené lekce in-line bruslení pro děti ve věku 4-12 let. Cílem jednotlivých lekcí je zábavnou formou děti naučit bruslařské dovednosti (jízda vpřed, zastavení, otočení, aj.) a základy freestylového bruslení. Jednotlivé lekce jsou uzpůsobeny dovednostem malých bruslařů a jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé bruslaře.

longboard-1
16. 4. 2019-25. 6. 2019 Kurz penny/longboard pro veřejnost - děti
Olomouc

Penny/longboard pro veřejnost jsou otevřené lekce na prkně pro děti ve věku 6-15 let. Cílem jednotlivých lekcí je zábavnou formou děti naučit dovednosti jako je správné postavení na boardu, správný odraz, zatáčení, několik způsobů zastavování a nebudou chybět ani triky. Jednotlivé lekce jsou uzpůsobeny dovednostem dětí a jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé jezdce.

longboard-1
16.4. 2019-25. 6. 2019. Kurz in-line bruslení pro veřejnost - dospělí
Olomouc

Bruslení pro veřejnost jsou otevřené lekce in-line bruslení pro dospělé. Cílem jednotlivých lekcí je osvojení si základních  bruslařských dovednosti (jízda vpřed, zastavení, otočení, přešlapování, aj.). Lekce jsou určeny v dubnu a květnu pro začátečníky, kteří budou trénovat jízdu vpřed, změnu směru jízdy a různé druhy zastavení.

longboard-1
11. 5. 2019 - In-line workshop
Brno

Rádi jezdíte na in-line bruslích, ale nejste si jistí jak zastavit? Brzdící manévr zakončujete vběhnutím do trávy nebo chycením se zábradlí? Pak je pro vás tento kurz jako stvořený! Během 3 hodin si ukážeme a nacvičíme různé způsoby brzdění a to jak na rovině, tak i z kopce. Dozvíte se jak se chovat na cyklostezce a také jak se starat o bruslařské vybavení.