ŠKOLNÍ VÝLETY

Výlety Hlubočky

Pořádáme pravidelné školní výlety do Ski Areálu Hlubočky, vzdáleného jen 15 kilometrů od Olomouce. Oblíbený turistický cíl nabízí kromě zimních radovánek i řadu dalšího vyžití, a zdaleka ne jen v zimě. Hlubočky jsou díky své poloze ideálním místem k pořádání školních výletů do přírody.
Program výletu volí naši školení instruktoři, kteří mají s jejich organizováním letité zkušenosti, podle věku dětí. V Newman School je pro nás vždy na prvním místě bezpečí dětí a také to, aby se cítily dobře a odjížděly z pobytu s nezapomenutelnými zážitky.

Výlety Olomoucké Poděbrady

Pořádáme výlety do malebného prostředí Chráněné krajinné oblasti (CHKO) Litovelské Pomoraví. Ta je proslulá svými lužními lesy, říčními rameny i výskytem vzácných zvířat a rostlin. Přírodní koupaliště s okolím nabízí ideální podmínky pro školní výlety.
Zázemí našich programů najdete přímo v Chráněné krajinné oblasti u jezera Poděbrady. Děti zde prožijí nezapomenutelné chvíle a dobrodružství, na která jen tak nezapomenou. Naším cílem je, aby se cítily bezpečně, příjemně a odjížděly s nezapomenutelnými zážitky.

VÝLETY OLOMOUC

VÝLETY BRNO

Nezávazně poptat výlet pro Olomouc

Nezávazně poptat výlet pro Brno