ŠKOLA V PŘÍRODĚ
ADAPTAČNÍ KURZY

Škola v přírodě je jedním z nejoblíbenějších výletů mezi školáky. O tradiční několikadenní pobyt v přírodě by neměl být ochuzen žádný z nich. Během výletu zažívají se svými spolužáky spoustu zábavu, učí se spolupracovat v kolektivu a zkouší nové sporty a hry. Na školu v přírodě většina dětí vzpomíná celý život. Tým Newman School dělá maximum pro to, aby si z pobytu odnášely pouze dobré vzpomínky, radost a hromadu nezapomenutelných zážitků. Naší odměnou je dětský úsměv a smích. Pamatujete si ještě vy na svoji první školu v přírodě?

V Newman School šijeme pobyty v přírodě na míru školám, třídám, ale i konkrétním dětem. Náš početný tým instruktorů má s organizováním výletů letité zkušenosti. Sestavujeme atraktivní zážitkové programy, a to jak na jednotlivé dny, tak na celý pobyt. Během školy v přírodě zajistíme vše tak, aby byla práce pedagogických pracovníků co nejsnazší. V naší režii můžete nechat nejen zábavný program pro děti, ale i další organizační věci, které jsou pro hladký průběh školy v přírodě nezbytné.

VYSLOVTE PŘÁNÍ A ZBYTEK NECHEJTE NA NÁS

Svěřte vaši třídu z prvního nebo druhého stupně základní školy do našich rukou. Na základě požadavků vytvoříme program podle vašich představ, nabitý sportovními zážitky, dobrodružstvím a zábavou. Instruktoři Newman School jsou zkušení profesionálové, které práce s dětmi baví. Během skupinových aktivit se děti učí pracovat v kolektivu a brát ohledy na potřeby a pocity svých kamarádů. Ve skupině vrstevníků děti ztrácejí stud a případný strach, který mohou mít z odloučení od rodičů nebo z některých sportů a úkolů, se kterými dosud neměly zkušenost. Škola v přírodě je pro žáky základních škol v mnoha ohledech skvělou příležitostí. Během týmových her a soutěží děti stmelují kolektiv, upevňují vzájemné vztahy a poznávají se i v prostředí mimo školu. Během pobytu zároveň zkouší být soběstační a posilují vztah k přírodě a ke sportu. Místo pobytu: Pokud máte své oblíbené středisko, rádi za vámi přijedeme. V opačném případě je tady náš zkušený tým, který vám s výběrem rád poradí a na základě vašich požadavků vybere nejvhodnější lokalitu či zařízení.

Program 1x denně | Program 2x denně | Program 3x denně

Škola v přírodě nabitá sportem, hrami, soutěžemi a řadou dalších aktivit. Naším cílem je, aby byl program pro děti zajímavý, zábavný a užily si při něm spoustu zábavy, dobrodružství a pohodových chvilek. Co děti čeká? Ze sportovních aktivit například výlety na koloběžkách, lukostřelba, překonávání nízkých lanových překážek, výuka na skákacích botách nebo jízda na in-line bruslích, longboardech či pennyboardech. Dále spousta týmových her jako badminton nebo pétanque a v neposlední řadě také večerní táborák nebo diskotéka. Rádi vám pomůžeme zajistit také dopravu a stravování na školu v přírodě. Věříme, že na základě společných konzultací najdeme pro vaši školu a děti to nejlepší možné řešení.

Poptat školu v přírodě pro Olomouc

Poptat školu v přírodě pro Brno