Lyžařské akce
v česku i zahraničí

Zimní akce bez starostí. Svěřte svoji zimní sezonu do našich rukou. Čeká na vás a vaše děti výuka lyžování a snowboardingu, testování lyží, večerní zábavný program pro děti i dospělé. Vybrat si můžete z rakouských i českých destinací, celodenního nebo jen částečného programu a rozmanitých témat akcí.

Expedice Mikuláš

Rakousko

Hon na velikonočního zajíčka
25.-29.3.2022

SAALBACH

Lyžařské akce pro celou rodinu v Rakousku

 Hon na Velikonočního zajíčka – 25.-29.3.2022

Zažijte netradiční Jaro v rakouských alpách! Hon na velikonočního zajíčka již tradičně pořádáme v oblíbené lokalitě SAALBACH, kde i jarní lyžovačka je naprosto perfektní! O večerní zábavu se postarají naši instruktoři s bohatým a zábavným doprovodným programem.

Výuka lyžování probíhá formou skupinové výuky pod vedením zkušených instruktorů, kteří již několik let působí v naší lyžařské škole a mají bohaté zkušenosti s pořádáním podobných akcí v Rakousku i u nás.

UBYTOVÁNÍ ZAJIŠTUJE PENZION TYROL!

Ubytování s polopenzí zajišťuje pensionu Tyrol (www.pensiontyrol.com). Pension Tyrol vlastní restauraci, která nabízí hostům příjemné posezení u krbu v útulném stylově zařízeném prostředí, kde si můžete vychutnat kvalitní snídani formou bufetu a večeři formou tříchodového menu.

Strava formou polopenze (snídaně formou švédského stolu, teplá večeře).

Lyžařská aréna Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn, je jedna z největších lyžařských arén v Rakousku. Od penzionu je vzdálena 20 min jízdy autem. Najdete zde spoustu širokých sjezdovek vhodných pro rodiny – ať jste začátečníci nebo zkušení lyžaři, vyznavači carvingového lyžování nebo ambiciózní závodní lyžaři. 270 kilometrů sjezdovek se 70 lanovkami a vleky. Sjezdovky se dělí na 140 km modrých pro začátečníky, 112 km červených pro pokročilé a 18 km černých tratí pro zdatné lyžaře.

Instruktor má na starosti vždy malou skupinku  klientů. Výhodou skupinové výuky je interakce klientů mezi sebou a vzájemná motivace.

Výuka dětí probíhá 4 hodiny denně 26. 3-28. 3. 2022 a to 2 hodiny dopoledne a 2 hodiny odpoledne.

Výuka pro dospělé probíhá dobrovolně po domluvě

Program:

 1. den:

16:00 až 18:00 hod příjezd

19:00  večeře

po večeři seznámení s programem

2.–4. den:

8:00 až 10:00 snídaně a odjezd na lyžování

10:00 až 12:00 výuka (dětská výuka, carving)

12:00 až 13:00 přestávka na volné lyžování, oběd nebo kávu

13:00 až 15:00 výuka (dětská výuka, carving)

18:30 večeře

Po večeři neformální posezení a animační program pro děti.

  5. den:

8:00 až 10:00 snídaně, uvolnění pokojů a odjezd

V PŘÍPADĚ ZÁJMU LZE DOOBJEDNAT 4 DENNÍ SKIPAS

.

Objednávky, bližší informace a případné další dotazy  posílejte na e-mail: jakub@newmanschool.cz

nebo volejte na tel.: +420 774 595 149 (Jakub Lehnert)

  Víkendové lyžování v Beskydech pro rodiny s dětmi
  AKCI PRO ROK 2022 PŘIPRAVUJEME

  Bečva

  Lyžařské víkendy plné zážitků pro celou rodinu

  2022 nepořádáme

   

  Víkendové  s výukou lyžování a animačním programem jsou určené rodinám s dětmi. Připravena je skupinová výuka lyžování pro děti a individuální výuka lyžování pro dospělé.

  O výuku lyžování se starají naši vyškolení instruktoři, kteří do výuky zahrnují herní prvky. Dětská výuka je rozdělena do 4 hodin v sobotu a 3 hodin v neděli. Děti jsou vždy rozděleny do skupin dle dovedností. Výuka dospělých probíhá formou individuální výuky a je nutné ji objednat předem. V ceně není zahrnuta individuální lekce pro dospělé.

  Ubytování a stravu  zajištuje Hotelu Bečva. Pokoje na hotelu Bečva jsou vybaveny sociálním zařízením. Strava je zajištěna formou plné penze na Hotelu Bečva. Hotel nabízí whirlpool, bowling a stolní tenis. Fotografie a další informace o ubytování naleznete na www.becva-hotel.cz

  Veškeré záležitosti ohledně ubytování a stravy se řeší s Hotelem Bečva. Newman school poskytuje animační program s výukou.

  Kromě lyžování na děti čeká v sobotním večeru animační program dle aktuálního téma pobytu. Téma akce naleznete v rezervačním formuláři s datem konání.

  Ski areál Rališka disponuje sedačkovou lanovkou a dětským vlekem. Areál je díky třem sjezdovým tratím vhodný pro celou rodinu.

  Cena pro děti: 3.500 Kč (3-13 let)

  Cena pro dospělého: 3.450 Kč (bez výuky lyžování)

  Dospělí si mohou rezervovat individuální výuku za zvýhodněnou cenu 350 Kč/hod.

  Doprava na pobyt není zajištěna.

  Aktuální termíny a témata pobytů pro rok 2022: nepořádáme

  KONTAKT

  +420 774 595 149, Jakub Lehnert

  STORNO PODMÍNKY

  Storno-poplatky: Zruší-li závazně přihlášený účastník svou účast 20 dní před akcí vč., bude účastníkovi účtován storno poplatek ve výši 60 % rezervační platby. Zruší-li účastník svou účast na akci po tomto termínu, bude účastníkovi účtován storno poplatek ve výši 80 % z rezervační platby a ostatní finanční prostředky budou vráceny dobropisem. Tyto lhůty se počítají ode dne doručení storna naši organizaci.

  V případě, že si najde účastník adekvátní náhradu, není účtován storno poplatek.

   Osoba 1

   Osoba 2

   Osoba 3

   Osoba 4

   Osoba 5

   Osoba 6